Skuteczne radzenie sobie z problemami natury psychicznej z psycholog Katarzyną Schilf z Łodzi

wpis w: Uncategorized | 0

Różne trudne sytuacje życiowe, przebyte traumy lub ciężkie dzieciństwo mogą spowodować duże obciążenie dla naszej psychiki. Jeśli nie będziemy w stanie go udźwignąć, przerodzi się ono w uciążliwą dolegliwość taką jak depresja, nerwica czy uzależnienie. Ważne jest więc, by możliwie jak najszybciej zgłosić się w takim przypadku po profesjonalną pomoc psychologa takiego jak Katarzyna Schilf z Łodzi, który pomoże uporać się z problemami natury psychologicznej.

Bogate doświadczenie zawodowe

Katarzyna Schilf z Łodzij to psycholog, który posiada wysokie kwalifikacje z zakresu psychologii tarapii uzależnień, jak również bogate doświadczenie w fachu, które jest kluczowe w tym zawodzie. Prowadzi on swoją działalność od wielu lat w Łodzi, co pozwoliło mu na zdobycie ogromnej, praktycznej wiedzy na temat ludzkiej psychiki. Specjalista ten świadczy fachowe i rzetelne usługi pacjentom w każdym wieku, w formie zarówno terapii indywidualnej, jak i dla rodzin czy par.

Szeroka oferta Gabinetu Jerzego Tokaja obejmuje pomoc przy takich dolegliwościach jak obsesje, fobie, załamania nerwowe, depresje, zaburzenia snu czy zaburzenia lękowe, jak również różnego rodzaju uzależnienia. Korzystając z usług tego specjalisty, mogą Państwo liczyć nie tylko na odzyskanie lepszego samopoczucia, zyskanie większej samoświadomości i kontroli nad swoim życiem oraz nabycie umiejętności lepszego radzenia sobie z problemami i przeciwnościami, ale także na pełną dyskrecję.

Sprawdzone metody pomocy przy problemach natury psychologicznej w Gabinecie Tratwa w Łodzi

Specjalistka w dziedzinie psychologii Katarzyna Schilf z Łodzi od lat stosuje w swojej pracy sprawdzone i skuteczne metody pomocy przy różnego rodzaju dolegliwościach natury psychologicznej. Mowa tu m.in. o podejściu integratywnym, które opiera się na doborze odpowiednich technik i narzędzi psychologicznych w zależności od indywidualnego przypadku i tego, kim jest pacjent (w jakim jest wieku, jaki ma charakter, osobowość, problem itp.). Dzięki temu terapia jest w maksymalnym stopniu dostosowana do potrzeb danego pacjenta, umożliwiając udzielenie mu efektywnej pomocy psychologicznej.

Ponadto, psycholog Katarzyna Schilf z Łodzi pracuje także w oparciu o metodę Otwartego Dialogu polegającą na spotkaniach terapeutycznych, w których uczestniczy nie tylko pacjent, ale także inne osoby z jego otoczenia. Wszyscy oni podejmują otwarty dialog na temat problematycznych lub kryzysowych sytuacji, a także omawiają na forum jego aspekty obejmujące m.in. sposoby poradzenia sobie z nim. Pacjenci w ten sposób uczą się koncentrować na konstruktywnych działaniach, a także odbudowywać relację z innymi osobami, odzyskując przy tym poczucie bezpieczeństwa.

Zostaw Komentarz

2 + dwa =