Psychoterapia w gabinecie tratawa w Łodzi pomoże poprawić komfort naszego życia

wpis w: Uncategorized | 0

Rozwój medycyny a w szczególności psychologii i psychoterapii sprawia, że dziś każdy może szukać pomocy w dręczącym go problemie i uzyskać wsparcie w trudnych chwilach. Każdy z nas boryka się z niełatwymi sytuacjami, emocjami trudnymi do wytłumaczenia czy skomplikowanymi relacjami z innymi ludźmi. Nawarstwiające się trudności zaczynają wpływać na nasz sen, nerwowość, kłopoty w pracy czy nawet w sypialni. Warto skorzystać z pomocy specjalisty, który pomoże nam znaleźć właściwą dla nas drogę.

Psycholog Katarzyna Schilf prowadzi prywatny gabinet psychoterapii Tratwa w Łodzi w zakresie terapii indywidualnej i terapii par. Dobre samopoczucie i wiara we własne siły ma przełożenie na to, jak funkcjonujemy na co dzień. Zdarza się jednak, że pewne okoliczności i zdarzenia stają się coraz bardziej uciążliwe, doświadczamy nowych, niekoniecznie pozytywnych emocji. Warto skorzystać wtedy z pomocy specjalisty. W naszej placówce mogą Państwo liczyć na porady lekarskie, leczenie zaburzeń psychicznych i seksualnych, pomocy w leczeniu nerwic, depresji oraz chorób psychicznych. Razem z nami poprawią Państwo komfort swojego życia i lepiej poczują się sami ze sobą. Łączenie kilku specjalizacji pozwala nam spojrzeć kompleksowo na każdy problem i szukać rozwiązania tam, gdzie sami byśmy nie spojrzeli. Do każdego podchodzimy indywidualnie i ustalając harmonogram i kroki leczenia razem dążymy do poprawy danej sytuacji.

Psychoterapia pomaga odzyskać kontrolę nad naszym życiem

Pierwsze pytanie, jakie pojawia się w naszej głowie, gdy podejrzewamy, że dzieje się coś niedobrego to „czy to już ten moment”? Zastanawiamy się, kiedy należy spotkać się ze specjalistą i kiedy wybrać terapię. Zaburzenia psychiczne to dziś powszechny problem. Żyjemy w dużym pędzie, dążymy do celu różnymi drogami, nie mamy czasu na pielęgnowanie relacji z bliskimi osobami, to wszystko może sprawić, że przyjdzie pewien moment, kiedy przestaniemy poznawać siebie lub pojawią się poważne problemy w relacji z mężem, żoną, dziećmi czy rodzicami. To chwila, kiedy warto się zastanowić czy nie lepiej skorzystać z wiedzy i doświadczenia kogoś z zewnątrz. Tak naprawdę każdy, kto cierpi z powodu problemów osobistych, przechodzi trudność w związku czy relacjach z rodziną lub przyjaciółmi albo doświadcza kryzysowych momentów w swoim życiu, powinien skorzystać z pomocy.

Dolegliwości, które powinny nas zaniepokoić

Sygnałem do odwiedzenia psychoterapeuty są również dolegliwości ze strony naszego organizmu, które pojawiają się niespodziewanie lub trwają bardzo długo. Problemy ze snem, budzenie się zmęczonym pomimo normalnej ilości godzin snu, z jedzeniem, utrzymujący się zły humor czy przygnębienie, nerwowość, lęki i fobie, problemy w sypialni, jak niemożność osiągnięcia orgazmu czy zaburzenia erekcji zawsze powinny nas zaniepokoić. Zachęcamy do wizyty, jeśli podświadomość wysyła nam znaki, że to coś, o czym powinniśmy pomyśleć. Pełni empatii i zrozumienia lekarze postarają się Państwu pomóc i wybrać najlepszy sposób terapii. Terapia indywidualna to rozwiązanie dla osób nieśmiałych, które potrzebują czasu do otworzenia się, podczas gdy terapia w parach pomoże zrozumieć sposób myślenia partnerai to, że nie jesteśmy sami w walce o lepsze jutro.

Zostaw Komentarz

dwa × 4 =